Yuuhi Kurenai

13. března 2010 v 12:37 | Sakura Uzumaki ||サクラうずまき|| |  Kurenai
Yuuhi Kurenai je vedoucí týmu, ve kterém je Inuzuka Kiba, Aburame Shino a Hyuuga Hinata. Ví se toho o ní relativně málo. Jedině, že se teprve nedávno stala Jouninem. Zdá se, že Kurenai má milostný vztah s jejím kolegou Jouninen Sarutobi Asumou. Tráví spolu hodně času a jsou velice šťastni, když jsou spolu. Kurenai se o své studenty hodně stará a vyvinula se k nim velmi silnou vazbu. Vypadá to, že nejvíc si oblíbila Hinatu.

Při kvalifikaci na Chuuninskou zkoušku, když viděla, že Hinata je při boji se svým bratrancem Nejim v nebezpečí smrti, okamžitě zastavila boj. Kurenai zná bolest z toho, když jsou na člověka kladeny velké požadavky a povinnosti, a proto také navštívila Hinatina otce (Hyuuga Hiashi) a požádala ho, zda souhlasí s tím, že Hinata bude v různých misích, kde ji hrozí smrt. Kurenai si je také vědoma vlivu Naruta na ostatní studenty, ale nic proti tomu nemá, z čehož vyplývá, že má Naruta celkem v oblibě. Během její krátké bitvy s Uchihou Itachim a Hoshigaki Kisamem využila proti Itachimu svou nejsilnější techniku - Magen: Jubaku Satsu (démonická iluze: smrt stromovým přivázáním). Nicméně Itachi ji velmi snadno odvrátil pomocí Sharinganu. Existuje hodně teorií, že Kurenai je nějak příbuzná s vůdci Akatsuki, protože jejich očí jsou podobné - bohužel ale nejsou žádné barevné obrázky vůdce Akatsuki, a tak je toto jen domněnka.
Kurenai má oči podobné Sharinganu, ale chybí jí tomoe. Podle oficiálního Databooku má ráda souju, vodku, osolenou chobotnici a pití vína v noci nebo večer. Nemá ráda dorty. Také se uvádí, že ukončila akademii ve věku 9 let a absolvovala Chuuninskou zkoušku ve věku 13 let. Kurenai absolvovala akademii, když jí byla 9, protože v tu dobu byla zrovna válka a vesnice potřebovala rychleji získat nové ninji.
Kurenai se narodila 11. června, na začátku seriálu jí bylo 27 let. Má červené oči a černé vlasy, měří 169,1 cm a váží 54,4 kg. Je jouninem v Listové.

Překlad jména

Yuuhi znamená "večerní slunce" a Kurenai znamená "rudá".

Techniky

Expert v Genjutsu
Magen: Jubaku Satsu (démonická iluze: smrt stromovým přivázáním) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou kunoichi máte nejraději?

Sakura 33.3% (4)
Ino 8.3% (1)
Hinata 16.7% (2)
Tenten 0% (0)
Temari 25% (3)
Tsunade 0% (0)
Shizune 0% (0)
Kurenai 8.3% (1)
Karin 0% (0)
Guren 8.3% (1)
Hanabi 0% (0)
Konan 0% (0)
Moegi 0% (0)
Anko 0% (0)

Komentáře

1 NarutKa-Mel NarutKa-Mel | 13. března 2010 v 18:02 | Reagovat

chuuda je mi straasne luto ze zomrel jej muzicek a je tehotna aj.fuuha

2 Hirayi-chan Hirayi-chan | Web | 13. března 2010 v 18:57 | Reagovat

Na blogu je 4.kolo súťaže o naj pesničku...zháňaj hlasy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama